آموزشگاه شهرارقام

 

آموزش صفر تا صد حسابداری در آموزشگاه حسابداری شهرارقام اعطای مدرک حسابداری بین المللی فنی و حرفه ای دوره های حسابداری آموزشگاه شهرارقام ویژه استخدام و اشتغال به کار میباشد.

از همین رو بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری نگرانی بابت کارهای مرتبط با حسابداری شخصی و شرکتی نخواهید داشت لذا :

هر آنچه که نیاز دارید به شما آموزش داده خواهد شد.

تیم آموزشگاه شهرارقام بعد از سالها تجربه و پرسش و پاسخ از کارآموزان و کارکنان خود نیاز شما عزیزان را در رابطه با یادگیری هر چه بهتر حسابداری در زمینه های مختلف را درک کرده است.

لذا در پکیج های ویژه حسابداری شهرارقام ما فقط آموزش های کاربردی و مورد نیاز شما را ارائه نخواهیم داد بلکه آموزش هایی فرا تر از حد تصور به شما خواهیم داد تا بلا فاصله بعد از دوره های آموزشی مشغول به کار شوید.

این پکیج ها فقط محدود برای افرادی که در سازمان ها ، شرکتها ، کارخانجات و … به عنوان حسابرس و حسابدار یا کمک حسابدار کار میکنند مناسب نیست و به تمامی افرادی که علاقه و قصد یادگیری کامل حسابداری را دارند توصیه میشود.


پس خواهشی که ما از شما داریم این است که زمان را از دست ندهید ، برای شرکت در بهترین آموزشگاه حسابداری ما منتظر حضور گرم شما هستیم

 

*آموزش هزینه نیست یک سرمایه گذاریست*

 

مشاهده نمونه مدرک حسابداری فنی حرفه ای شهرارقام

 

                             

 

در پایان دوره حسابداری دو مدرک حسابداری به کارآموزان تعلق میگیرد.

1_مدرک معتبر داخلی

2_مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی حرفه ای ارائه شده علاوه بر اینکه یکی از معتبر ترین مدارک داخلی  برای شرکت های خصوصی ، دولتی و… است و حتی به عنوان مدرک بین المللی قابل ترجمه بوده و در اکثر کشورها مورد تایید است.

کارآموزان دوره های آموزشی حسابداری ، حسابرسی و مالیاتی با در دست داشتن مدرک ذکر شده و تکیه بر دانش و مهارت هایی که در آموزشگاه شهرارقام فرا گرفته اند قادر خواهند بود با دانش و اعتماد به بنفس در ادارات ، سازمان ها ، شرکت های خصوصی و … در سطح حرفه ای مشغول به کار شوند.

بزرگترین افتخار ما این است که تمامی هنرجویان و کارآموزان ما بتوانند بعد از گذراندن دوره های آموزشی شهرارقام وارد بازار کار شده و ما بتوانیم کمک های فراوانی به کاهش درصد بیکاری و افزایش رشد درآمدزایی و اقتصاد جوانان و کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

 

دوره های مالیاتی مناسب چه کسانی است؟

با توجه به الزام اشخاص حقیقی و حقوقی مبنی بر ارائه، محاسبه و پرداخت مالیات، یکی از چالش­­‌های پیش­ روی واحد حسابداری مالی ، حسابداران و حسابرسان، انطباق محاسبات مالیاتی حسابداری با قوانین و مقررات مالیاتی محسوب می­‌شود.

 این دوره با پرداختن به مسائلی چون مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی، مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده ، هزینه های قابل قبول مالیاتی و معافیت­‌های مالیاتی سعی در حل تعارض میان محاسبات دارد.این دوره پاسخگوی نیاز تمام کسانی است که چه در مقام حسابدار و چه ممیز مالیاتی با محاسبه مالیات سر و کار دارند.

 

محتوای دوره مالیاتی

تمامی افراد حقوقی و حقیقی ملزم به پرداخت مالیات خود هستند. با در نظر گرفتن جرایم و ضررهای که عدم پرداخت مالیات به افراد و شرکت‌ها وارد می‌کند، نقش و اهمیت حسابداری مالیاتی بیش از پیش مشخص می‌شود. حسابداران و حسابرسان مالیاتی وظیفه محاسبه درست و ارائه گزارش کامل از مالیات را بر عهده دارند. حسابدار مالیاتی باید به انواع مالیات و قوانین و مقررات مالیاتی اشراف کامل داشته باشد. با گذراندن دوره حسابداری مالیاتی می‌توانید به مسائلی مانند مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی و حقیقی، مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های قابل قبول مالیاتی و معافیت‌های مالیاتی تسلط کامل پیدا کنید.

 

 

انواع مالیات

به غیر از دسته‌بندی مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم، انواع دیگری از مالیات‌ها نیز وجود دارد. مالیات بر دارایی و مالیات بر درآمد، زیرمجموعه مالیات‌های مستقیم محسوب می‌شود. مالیات بر ارث، مستغلات مسکونی خالی و حق تمبر را به عنوان مالیات بر دارایی می‌شناسند. اما اگر بخواهیم مالیات بر درآمد را محاسبه کنیم، با انواع زیادی از مالیات روبرو هستیم.

 

مالیات بر درآمد املاک

مالیات بر درآمد کشاورزی

مالیات بر درآمد حقوق

مالیات بر درآمد مشاغل

مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی

مالیات بر درآمد اتفاقی

مالیات بر جمع درآمد ناشی از منابع مختلف درآمدی

 

با در نظر گرفتن کسب و کارهای مختلف، حسابداری مالیاتی باید متناسب با نوع فعالیت و قوانین مالیاتی موجود انجام شود. جرم فرار مالیاتی آنقدر سنگین و زیان بار است که شما را به دردسر بیندازد. به همین دلیل اگر به فکر مکانی برای آموزش حسابداری مالیاتی یا گذراندن دوره حسابداری مالیاتی هستید، باید به نوع مالیات و گرایش کلی فکر کنید. از طرفی اگر به دنبال استخدام حسابدار هستید، باید تسلط آن شخص را به انواع مالیات بسنجید..